Sık Sorulan SorularActivin T Shape yeşil çaylı, düşük kalorili form içeceğidir. Yeşil çay EGCG ekstresi, glukomannan, karnitin gibi forma girmeyi kolaylaştıran, faydalı gıda bileşikleri içeren, kalorisi sadece 1 olan lezzetli Activin T Shape ile artık forma girmekte formunuzu korumakta çok daha kolay. Her gün, her yemekte Activin T shape için, serinleyin, sağlığınızı koruyun.

Activin T Shape fonksiyonel bir içecektir. İhtiyacınız olan suyu alırken, faydalı gıda bileşenleri ile sağlığınızı devam ettirmenize yardımcı olur. Düşük kalorili bir diyet ile birlikte kullanıldığında vücut ağırlığının kontrol edilmesine yardımcıdır. Doğal ve kalori içermeyen 3 farlı tat ile formunuzu korumak artık çok daha kolay.


Activin T Shape nedir?
Activin T Shape, yeşil çaylı, fonksiyonel bir form içeceğidir. Vücut ağırlığının kontrol edilmesine yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Düşük kalorili bir diyet ile birlikte kullanıldığında içerdiği yeşil çay ekstresi, glukomannan, L-karnitin, kafein, vitamin D ve krom minerali ile vücut ağırlığının kontrolüne yardımcı olur. Düşük kalorili (sadece 1 kalori) lezzetli bir içecek olan Activin T shape form girmeyi kolaylaştıran bir içecektir.
Activin T Shape ne zaman içilmelidir?
Activin T Shape her zaman içilebilir. Hatta kalori yükü oluşturmaktan başka hiçbir işe yaramayan kolalı/gazlı içecekler ya da kalori bombası niteliğindeki meyve suları yerine, her susadığınızda ya da soğuk, lezzetli bir içecek aradığınızda, her zaman içebileceğiniz bir form içeceğidir. Her ne zaman canınız çekerse o zaman tüketebilirsiniz. Activin T Shape ne kadar hayatınızın bir parçası olursa formda kalmanız o kadar kolaylaşacaktır.
Activin T Shape yemek ile içilir mi?
Activin T Shape her ne zaman susarsanız, bir içeceğe ihtiyaç duyarsanız içebileceğiniz bir içecektir. Hem yemek öncesi ve sonrası hem de yemek sırasında içebilirsiniz. Diyet yapıyorsanız diyetiniz desteklemek için, aşırı yağlı ve şekerli yemeklerden sonra bunların kalori yükünden kurtulmak için, zindelik ve ferahlık için, sağlıklı olmak için, formada kalıp formunuzu korumak için her zaman Activin T için.
Activin T Shape'i çocuklar içebilir mi?
Activin T Shape 6 yaşını geçmiş tüm çocuklar tarafından içilebilir. Sadece içinde kafein bulunan Activin T Shape Smooth çocuklar ve gebeler tarafından fazla tüketilmemelidir. Kafein içermeyen diğer Activin T form içecekleri kalori kontrolüne ihtiyaç duyan çocuklar tarafından kalorili içecekler yerine tercih edilmelidir. Activin T form içeceklerinin içinde bulunan biyofaktörler çocuğun dışarıdan yeterli alamadığı besin faktör açığını da kapatmasına yardımcı olur.
Çocuklarda neden 6 yaş sınırı bulunmaktadır?
Activin T Shape daha küçük çocuklarda iştahsızlık yapabileceği ve bu nedenle de çocuğun dışarıda alması gerekli besinleri almasını güçleştirebileceği için önerilmez. Bu nedenlerden dolayı büyüme çağında olan küçük çocuklara Activin T Shape yerine vitamin, mineral ve biyofaktörlerle zenginleştirilmiş, kalorisi düşürülmüş Nutrigen Drink it vermek çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır.
Hamileler Activin T içebilir mi?
Hamilelik döneminde yeterli ve dengeli besin alımı önceliklidir. Bu beslenme şekli ile gebe, kilo almalı ve doğacak bebeğini anne rahminde iyice beslemelidir. Bu dönemde diyet yapmak doğru değildir. Activin T Shape form içecekleri, gebenin iştahını kapayabileceği için ve bu nedenle besin alımını engelleyebileceği için gebeler tarafından aşırı tüketilmemelidir. (günde 1-2 şişe içilmesinde bir mahsur yoktur)
Herkes Activin T Shape içebilir mi?
Kalp ve damar hastaları, hipertansiyonu olanlar, diyabeti olanlar Activin T Shape Smooth, haricindekileri çok rahatlıkla ve bolca içebilirler. Özellikle Activin T Shape Trust ve Burst kalp-damar rahatsızlığı ya da şeker hastalığı olanlar için ideal bir içecektir. Activin T Shape'in faydalı içecekler serisi olduğu unutulmamalıdır.
Activin T Shape'in formu korumaktan başka faydaları da var mıdır?
Activin T Shape içindeki temel gıda bileşeni yeşil çay özüdür. Yeşil çay özünde bulunan EGCG (epigallokateşingallat) doğal besin bileşiğidir. Yeşil çaydan bulunan EGCG yaşlanma geciktirici (anti-aging), cildi koruyucu, kalp, damar ve beyin ve sinir sağlığını koruyucu, bağışıklık sistemini güçlendirici, zindelik veren, kan şekerini düzenleyen, vücudun tüm doku ve hücrelerinde antioksidan etkiler gösteren çok özel, doğal bir gıda faktörüdür. Ayrıca Activin-T Shape içinde bulunan glucomannan ve prebiyotik lifler başta barsak sistemi sağlığını koruyarak ve genel vücut sağlığını güçlendirilmesine yardımcıdır. Gıdalardaki fazla yağın ve şekerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Activin T Shape içinde bulunan L-carnitine spor yaparken egzersiz performansını arttırır, antioksidan özellikler göstererek vücudu serbest oksijen radikallerinin zararlı etkilerinden korur. Tüm bu faydalı gıda bileşenleri Activin T Shape'in bütünüyle bir sağlık içeceği olarak tanımlanmasına yol açmıştır. Vücut ağırlığınızı kontrol etmek, sağlığınızı ve formunuzu korumak için gereklidir. Bu arada da lezzetli içecekler içmek isteyenler için mutlaka kendi ihtiyaçlarını karşılayan bir Activin T Shape vardır.
Activin-T Shape kaç kilo verdirir?
Kiloyu siz verirsiniz. Activin T Shape sizi bu konuda destekler. Ancak unutmayın ki kiloyu verdirecek olan sizin kilo vermedeki kararlılığınızdır. Bu nedenle Activin T Shape size, düşük kalorili bir diyetle birlikte kullanıldığında vücut ağırlığının kontrolüne yardımcı olabileceğini söylemektedir.
Yan etki yapar mı?
İlaçlar yan etki yapar. Activin T Shape bir ilaç değildir. Bir besindir, zevkli, fonksiyonel bir içecektir. Bu nedenle içecekler yan etki yapmazlar.
Activin-T'nin hangilerinde kafein bulunmaktadır? Neden?
Yeşil çay içinde bulunan besin faktörü EGCG kafein ile bir araya geldiğinde, metabolizmayı hızlandırıcı ve kilo kontrolü sağlayıcı etkileri çok daha belirgin olmaktadır. Bu nedenle daha etkili bir vücut ağırlığı kontrolü isteyenler, içinde kafein ile EGCG 'nin bir arada özel miktarlarda bulunduğu Activin T Shape Smooth'u tercih edebilirler. Diğer Activin T Shape formlarında kafein bulunmamaktadır.
Activin-T neden tek bir çeşit değildir?
Activin T Shape bir sağlık ve form içeceğidir. Her bünyenin gereksinimleri, gıda tüketimi ve bedensel özellikleri farklı olduğu için farklı gıda bileşenlerini barındıran, farklı lezzetlerde Activin T Shape form içecekleri hazırlanmıştır.
Smooth: Vücut ağırlığını sorunsuz ve hızlı kontrol etmek isteyenler içindir. Limonta tadında
Trust: Kimi zaman canımız çok tatlı çeker ve Trust işte tam bu anda imdadınıza yanıt verir. Tatlı kaçamağınızda sizi daha güvende tutmak içindir. ( içinde bulunan glukomannan özel bir tür prebiyotiktir ve fazla şekerin bağırsaklardan emilmeden atılmasına yardımcı olur.) Kırmızı meyve tadında)
Burst: Vücuttaki aşırı yağların yakılmasına aracılık ederek sağlık kazanmaya ve forma girmeye yardımcı form içeceğidir. Burst yağların yanmasını tanımlar. Sarı meyve tadında.
Activin-T Shape'lerde yaklaşık kaç kalori vardır?
Her bir şişe Activin T Shape'de sadece 1 kalori bulunur. Bir insanın diyet sırasında 1100 kalori aldığı, normal beslenme sırasında ise 2000-3000 kalori aldığı göz önünde bulundurulduğunda Activin T Shape'in kalori değeri yok olarak kabul edilir. AB Topluluğu besin yönetmeliklerine göre çok düşük kalorili olarak tanımlanır.